Korzystamy z plików cookies w celu usprawnienia naszej witryny i zakupów. Kontynuowanie przeglądania witryny oznacza akceptację naszej polityki prywatności.

Kupony i rabaty

Program premium

kupony rabaty BOOCI

Masz już kupon na zakupy w sieci www.booci.pl i chcesz złożyć zamówienie z wykorzystaniem tego rabatu? Wybierz swój produkt i w trakcie zakupu w odpowiednie pole o nazwie "kupon" wpisz otrzymany kod zniżkowy. Rabat zostanie naliczony w podsumowaniu koszyka. Kupony i kody rabatowe nie sumują się z innymi promocjami i innymi kuponami. Możesz przy zakupie wykorzystać tylko jeden kupon. Kupon ten nie podlega wymianie na gotówkę i jest do wykorzystania w sklepie internetowym https://www.booci.pl/

Kupony do wykorzystania w sklepie online tylko dla klientów z Polski.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy to system, którego celem jest uatrakcyjnienie zakupów w sklepie https://www.booci.pl/. Program lojalnościowy jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników, którzy mają konto w naszym sklepie internetowym. Przed dokonaniem zakupu klient powinien się zalogować lub zarejestrować. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zarejestrowani klienci osiągali jak największą satysfakcję ze składanych zamówień i otrzymywali jak największe korzyści.
Program polega na naliczeniu punktów za każdy dokonany zakup. Punkty można wykorzystać przy następnym zakupie. Punkty można też sumować.
Przykład: jeśli kupisz buty za kwotę np. 399 zł to otrzymasz 199 punktów po przeliczeniu to aż 39,80 zł.
Punkty są przyznawane, gdy status zamówienia jest: wysłane.
Punkty są anulowane, kiedy zamówienie jest: anulowane.
Minimalna kwota, do której może być użyty voucher: 100 zł brutto.
Punkty za przecenione produkty nie są przyznawane.
Uwaga! Okres ważności punktów to 180 dni.


Produkt został dodany do porównania!