Korzystamy z plików cookies w celu usprawnienia naszej witryny i zakupów. Kontynuowanie przeglądania witryny oznacza akceptację naszej polityki prywatności.

Kupony i rabaty

Program premium

kupony rabaty BOOCI

Masz już kupon na zakupy w sieci www.booci.pl i chcesz złożyć zamówienie z wykorzystaniem tego rabatu? Wybierz swój produkt i w trakcie zakupu w odpowiednie pole o nazwie "kupon" wpisz otrzymany kod zniżkowy. Rabat zostanie naliczony w podsumowaniu koszyka. Kupony i kody rabatowe nie sumują się z innymi promocjami i innymi kuponami. Możesz przy zakupie wykorzystać tylko jeden kupon. Kupon ten nie podlega wymianie na gotówkę i jest do wykorzystania w sklepie internetowym booci.pl.

Kupony do wykorzystania w sklepie online booci.pl tylko dla klientów z Polski.

Program lojalnościowy punkty

Program lojalnościowy to system, którego celem jest uatrakcyjnienie zakupów w sklepie booci.pl. Program lojalnościowy jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników, którzy mają konto w naszym sklepie internetowym. Przed dokonaniem zakupu klient powinien się zalogować lub zarejestrować. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zarejestrowani klienci osiągali jak największą satysfakcję ze składanych zamówień i otrzymywali jak największe korzyści.

Program polega na naliczeniu punktów za każdy dokonany zakup. Obok produktu jest informacja podająca ilość punktów, jaka może być przyznana za zakup. Punkty można wykorzystać przy następnym zakupie. Punkty można też sumować.

Przykład: jeśli kupisz buty za kwotę np. 399 zł to otrzymasz 199 punktów po przeliczeniu to aż 39,80 .

Punkty są przyznawane, gdy status zamówienia jest: wysłane.

Punkty są anulowane, kiedy zamówienie jest: anulowane.

Minimalna kwota, do której może być użyty voucher: 100 zł brutto.

Punkty za przecenione produkty nie są przyznawane.

Uwaga! Okres ważności punktów to 365 dni.

Program partnerski

Program partnerski to system, którego celem jest uatrakcyjnienie zakupów w sklepie booci.pl. Program partnerski jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników, którzy mają konto w naszym sklepie internetowym.

Dzięki polecaniu zakupów w sklepie booci.pl możesz otrzymywać dodatkowe zniżki. Wystarczy wpisać imię, nazwisko i adres e-mail przyjaciela w odpowiednich polach po zalogowaniu się w "Moje Konto" - "Program partnerski".
Kiedy jeden z Twoich poleconych przyjaciół zrobi przynajmniej 1 zamówienie otrzyma bon o wartości 10% i Ty także otrzymasz swój własny bon o wartości 10%.

  • Maksymalna ilość przyjaciół w formularzu zaproszenia programu partnerskiego: 5
  • Kupony programu partnerskiego można łączyć. Możesz w ten sposób uzyskać rabat w wysokości 50%

W zakładce "Zaproszeni przyjaciele" możesz sprawdzić, który z przyjaciół nie dokonał zakupu po otrzymaniu maila. Możesz również zdecydować się na ponowne wysłanie maila zaznaczając wybrane osoby i naciskając przycisk "Przypomnij moim znajomym".

Ostatnia zakładka "Przyjaciele sponsorowani przeze mnie" pokaże osoby, które skorzystały z zaproszenia i dokonały zakupu w sklepie.

Masz pytania napisz do nas: sklep@booci.pl


Produkt został dodany do porównania!