Korzystamy z plików cookies w celu usprawnienia naszej witryny i zakupów. Kontynuowanie przeglądania witryny oznacza akceptację naszej polityki prywatności.

Dostawa

Dostawa Polska

    dostawa BOOCI

DARMOWA DOSTAWA: Polska - DPD Krajowa (DPD Classic) - Przelewy24, PayPal, Przelew bankowy.

Pobranie - DPD Krajowa za pobraniem (COD) to koszt 10 zł brutto.

Obecnie wszystkie paczki z zakupionym towarem wysyłane są przez nasz sklep internetowy booci.pl za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
Przybliżony czas dostarczenia przesyłki: przygotowanie produktu - uzupełnienie stanu magazynowego, przygotowanie paczki, zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie to średnio łącznie od 1 do 10 dni roboczych.

Wysyłanie paczek odbywa się codziennie do godziny 13:00 w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt państwowych). Gdy przesyłka będzie gotowa do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu gdzie otrzymasz informacje o zmianie statusu Twojego zamówienia na "WYSŁANE".

Po zmianie statusu zamówienia na "WYSŁANE" link do śledzenia paczki stanie się aktywny!

Śledzenie przesyłki po numerze listu przewozowego możesz sprawdzić na stronie "Moje konto" lub bezpośrednio na stronie kuriera:

zlokalizuj przesyłkę

Dostawa UE

Czechy (Czech Republic) i Słowacja (Slovakia)) darmowa dostawa (Free delivery)!

Dostawa na terenie Unii Europejskiej do następujących krajów: Belgium, Bulgaria, Czech Republic, France, Germany, Hungary, Ireland, Latvia, Lithuania, Netherlands, Romania, Slovakia, Slovenia, Ukraine.

- Poczta Polska (tylko do wybranych krajów UE) - koszt transportu to tylko 50 zł. Podana cena jest ceną brutto.

- Kurier DPD (tylko do wybranych krajów UE) - koszt transportu to tylko 80 zł. Podana cena jest ceną brutto.


Produkt został dodany do porównania!